Helista+372 5557 7338

Blog

Peaaju bioelektrilise aktiivsuse muutuste iseloom

Osteopaatia märkimisväärne areng käesoleval ajal, selle tunnustamine ja legaliseerimine paljudes riikides toob kaasa vajaduse tugevdada selle tõenduspõhisust.

...loe edasi

Tsüstiiti (põiepõletikku) peetakse (ühiskonnale) ohutuks haiguseks, sest ta allub hästi ravile ja kulgeb praktiliselt jälgi jätmata. Kuid ebaõige ravi korral võib haigus end uuesti tunda anda juba mõne nädala pärast.

...loe edasi

Oma geneetilise olemuse poolest on naine loodud andma energiat ja armastust mehele, kes talle meeldib. Kui seda pikka aega pidurdada, siis algab naise organismis enesehävitusprotsess.

...loe edasi
Osteopaatia konverents

Konverentsil antakse ülevaade kaasaegsetest suundadest ja tutvustatakse erinevaid uuringuid. Kohtumiseni 2. veebruaril Osteopaatia konverentsil Tallinnas, Liivalaia 43.

...loe edasi

Selle Ameerika osteopaadi panuseks sai fundamentaalse „kraniaalse rütmilise impulsi“ avastamine, mida Ameerika Osteopaatia Akadeemia poolt tunnustati küll alles 40 aastat hiljem.

...loe edasi

Sageli teeb inimene süsteemi “pean-ei tohi” tõttu asju, mida ta teha ei taha, või ei tee seda, mida tahab. Ja inimesest, nagu kirjutas F. Nietzsche, saab kaamel, kes kannab kaasas kõiki neid väärtusi.

...loe edasi

Osteopaatia aluseks on 1874. aastal Ameerika sõjaväearsti ja inseneri Andrew Taylor Stilli rakendatud ravipõhimõte, mille ta nimetas osteopaatiaks (kreeka keeles osteon – luu, pathos – haigus, kannatus).

...loe edasi

Miks ühtede inimeste jaoks on olemas võimalused ja vajalikud inimesed, aga teiste ümber on maailm otsekui üksnes püüniseid ja vampiire tulvil? Kuidas siis ometi nii?!

...loe edasi

Arst-osteopaadi töö on suunatud armist põhjustatud kahjustuste minimiseerimisele, armi pehmemaks muutmisele, organismi õpetamisele armiga niiviisi koos toimima, et see ei põhjustaks kahju.

...loe edasi

Kõhuõõnes, operatsioonijärgselt kokkukleepunud sidekoed põhjustavad kudede mobiilsuse vähenemist elundi halva libisevuse tõttu ümbritsevate struktuuride suhtes.

...loe edasi

Isegi lapsega loomuliku sideme puudumist, mis on põhjustatud näiteks olukorrast sünnitusmajas, saab mingil määral kompenseerida just hällilauludega – selleks tuleb teadlikult võtta aega näiteks kümme minutit.

...loe edasi

Kui pea sageli või pidevalt valutab, siis “valutavad” mõtted, teabe või mõtiskluste üleküllus mingil teemal. Peavalu on sageli üliintelligentsetel inimestel, kes on emotsioonid alla surunud.

...loe edasi

Oimuluu-alalõualiiges ehk lühidalt alalõualiiges osaleb aktiivselt rühi kohanemises. Vaatleme posturaalseid fenomene, mis selle düsfunktsiooniga kaasuvad.

...loe edasi

Miks on oluline laulda lapsele hällilaulu? Kuidas muusika abil depressiooni ravida ja miks käib ta psühhiaatriaosakondades ning vanadekodudes. Sellest kõigest räägib muusikaterapeut Alissa Aprelev.

...loe edasi